Hizmetler

01

Nakliye Sİgortası

Yüklendiği yerden, ulaşacağı noktaya kadar her ürün ve eşya, taşıma sırasında çarpışma, devrilme, yol kusurları, doğal afetler ve benzeri risklerle karşı karşıyadır.Satek Sigorta dev sigorta şirketleri adına yurtiçinde ve yurtdışında her çeşit nakil aracıyla taşınan yükünüze güvence veriyor.

02

Dask

Deprem tehlikesi hemen hemen herkesin korkuyla beklediği bir gerçek olarak hayatımızda yer alıyor.Devletimiz bu konuda tedbirler almaya çalışıyor.Bu tedbirlerden biride ‘’zorunlu Deprem Sigortası’’yani bir diğer adıyla DASK’TIR.
nSizde yaşamınız için önemli olan temel yapılarınızı(işyeri/ev) DASK ile güvence altına alın.

03

Mühendis Sigortası

Gece gündüz tesisinizdeki tüm makine ve ekipmanlar çalışıyor... Makinelerin her parçası milyarlar değerinde... Peki hiç beklemediğiniz bir anda aniden oluşabilecek bir makine hasarına karşı yeterince hazırlıklı mısınız?
Bir tesis kuruyorsunuz veya mevcut bir tesise ilave bir ünite kazandırıyorsunuz. Her şey tamam... Bu değerli cihaz ve teçhizatlar, işletmenize büyük bir güç katacak
İşte Satek Sigorta, sigorta uzmanlarıyla Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden sizlere en uygun teminat ve fiyatları aynı anda barındıran poliçeleri edinmenizi sağlar.

04

İşyeri Sigortası

Yüksek verim ve kazanç elde etmek için çalıştığımız işyerine herhangi bir sebepten dolayı en küçük bir zarar bile gelmesini istemeyiz. Ancak, riskleri de hiçbir zaman göz ardı etmememiz gerekir. İşyeri Sigortası, işyerinizi içindekilerle birlikte teminat altına alıyor.